1.5KE110A-B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE110A-B Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: 1.5KE110A-B
جوړونکی / برنامه: Diodes Incorporated
د تولید ځانګړتیاوې TVS DIODE 94VWM 152VC DO201A
د معلوماتو پاڼې: 1.5KE110A-B.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
1000 pcs
  • پیغام
د 1.5KE110A-B مشخصات
برخه 1.5KE110A-B جوړونکی Diodes Incorporated
تفصیل TVS DIODE 94VWM 152VC DO201A د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 204790 pcs د ډاټا پاڼه 1.5KE110A-B.pdf
ولټاژ - د رایو بیاکتنه (ډول) 1 ولټاژ - کلینګ (Max) @ Ipp 105V
ولټاژ - ماتول (Min 94V ولټاژ - ماتونه DO-201
ډول Zener لړۍ -
د RoHS حالت Bulk د رسیدلو اوسنی - لږ تعدد General Purpose
د بریښنا کرښه ساتل 1500W (1.5kW) بریښنا - چټک پلس 9.9A
ګوښه کول DO-201AA, DO-27, Axial نور نومونه 1.5KE110A-BDI
عملیاتي درجه -55°C ~ 175°C (TJ) د غرونو ډول Through Hole
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د جوړونکي برخه 1.5KE110A-B
تفصیل TVS DIODE 94VWM 152VC DO201A اوسنی - پیچ پلس (10 / 1000μs) 152V