1.5KE13A-B
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
1.5KE13A-B Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: 1.5KE13A-B
جوړونکی / برنامه: Hamlin / Littelfuse
د تولید ځانګړتیاوې TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC AXIAL
د معلوماتو پاڼې: 1.5KE13A-B.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
500 pcs
  • پیغام
د 1.5KE13A-B مشخصات
برخه 1.5KE13A-B جوړونکی Littelfuse Inc.
تفصیل TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC AXIAL د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ د مشرتابه / RoHS موافقه لري
مقدار شتون لري 315605 pcs د ډاټا پاڼه 1.5KE13A-B.pdf
ولټاژ - د رایو بیاکتنه (ډول) 1 ولټاژ - کلینګ (Max) @ Ipp 12.4V
ولټاژ - ماتول (Min 11.1V ولټاژ - ماتونه DO-201
ډول Zener لړۍ 1.5KE
د RoHS حالت Bulk د رسیدلو اوسنی - لږ تعدد General Purpose
د بریښنا کرښه ساتل 1500W (1.5kW) بریښنا - چټک پلس 83.5A
ګوښه کول DO-201AA, DO-27, Axial نور نومونه 1.5KE13A-BLF
عملیاتي درجه -55°C ~ 175°C (TJ) د غرونو ډول Through Hole
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د جوړونکي برخه 1.5KE13A-B
تفصیل TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC AXIAL اوسنی - پیچ پلس (10 / 1000μs) 18.2V
د قابلیت @ فریکونسی - داوطلب چینلونه No
لیږد
★ مفت شپنگ VIA DHL / FEDEX / UPS د ORDER اندازه د 1،000 ډالرو په ارزښت.
★ د سپارلو وخت به د DHL / UPS / FEDEX / TNT لخوا په ټوله نړۍ کې د 2-4 ورځو لپاره اړتیا وي.
FedexDHLUPSTNT
وروسته - د ګارټینټ سایټونه
اړونده پېژندڅېره
اړوند توليدات
1.5KE130CAHE3/51
1.5KE130CAHE3/51
جوړونکي: Vishay Semiconductor Diodes Division
تفصیل: TVS DIODE 1500W 1.5KE
په ګدام کښي: 6100 pcs
کښته کول: 1.5KE130CAHE3/51.pdf
RFQ
1.5KE130CAHE3_A/D
1.5KE130CAHE3_A/D
جوړونکي: Electro-Films (EFI) / Vishay
تفصیل: TVS DIODE 111V 179V 1.5KE