1.5KE15A-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE15A-T Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: 1.5KE15A-T
جوړونکی / برنامه: Diodes Incorporated
د تولید ځانګړتیاوې TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO201
د معلوماتو پاڼې: 1.5KE15A-T.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
1000 pcs
2000 pcs
  • پیغام
د 1.5KE15A-T مشخصات
برخه 1.5KE15A-T جوړونکی Diodes Incorporated
تفصیل TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO201 د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 399451 pcs د ډاټا پاڼه 1.5KE15A-T.pdf
ولټاژ - د رایو بیاکتنه (ډول) 1 ولټاژ - کلینګ (Max) @ Ipp 14.3V
ولټاژ - ماتول (Min 12.8V ولټاژ - ماتونه DO-201
ډول Zener لړۍ -
د RoHS حالت Tape & Reel (TR) د رسیدلو اوسنی - لږ تعدد General Purpose
د بریښنا کرښه ساتل 1500W (1.5kW) بریښنا - چټک پلس 71A
ګوښه کول DO-201AA, DO-27, Axial نور نومونه 1.5KE15ADITR
1.5KE15AT
1.5KE15ATR
1.5KE15ATR-ND
عملیاتي درجه -55°C ~ 175°C (TJ) د غرونو ډول Through Hole
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د جوړونکي برخه 1.5KE15A-T
تفصیل TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO201 اوسنی - پیچ پلس (10 / 1000μs) 21.2V
د قابلیت @ فریکونسی - داوطلب چینلونه No
لیږد
★ مفت شپنگ VIA DHL / FEDEX / UPS د ORDER اندازه د 1،000 ډالرو په ارزښت.
★ د سپارلو وخت به د DHL / UPS / FEDEX / TNT لخوا په ټوله نړۍ کې د 2-4 ورځو لپاره اړتیا وي.
FedexDHLUPSTNT
وروسته - د ګارټینټ سایټونه
اړونده پېژندڅېره
اړوند توليدات
1.5KE15A-TP
1.5KE15A-TP
جوړونکي: Micro Commercial Components (MCC)
تفصیل: TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201AE