1.5KE220A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE220A-B Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: 1.5KE220A-B
جوړونکی / برنامه: Hamlin / Littelfuse
د تولید ځانګړتیاوې TVS DIODE 185V 328V DO201
د معلوماتو پاڼې: 1.5KE220A-B.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
500 pcs
  • پیغام
د 1.5KE220A-B مشخصات
برخه 1.5KE220A-B جوړونکی Hamlin / Littelfuse
تفصیل TVS DIODE 185V 328V DO201 د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ د مشرتابه / RoHS موافقه لري
مقدار شتون لري 184426 pcs د ډاټا پاڼه 1.5KE220A-B.pdf
ولټاژ - د رایو بیاکتنه (ډول) 185V ولټاژ - کلینګ (Max) @ Ipp 328V
ولټاژ - ماتول (Min 209V غیر مستقیم چینلونه 1
ډول Zener د سپریر وسیله کڅوړی DO-201
لړۍ 1.5KE د بریښنا کرښه ساتل No
بریښنا - چټک پلس 1500W (1.5kW) بسته بندي Bulk
بسته / قضیه DO-201AA, DO-27, Axial نور نومونه 1.5KE220A-BLF
عملیاتي درجه -55°C ~ 175°C (TJ) د غرونو ډول Through Hole
اوسنی - پیچ پلس (10 / 1000μs) 4.6A د قابلیت @ فریکونسی -
کاریالونه General Purpose
لیږد
★ مفت شپنگ VIA DHL / FEDEX / UPS د ORDER اندازه د 1،000 ډالرو په ارزښت.
★ د سپارلو وخت به د DHL / UPS / FEDEX / TNT لخوا په ټوله نړۍ کې د 2-4 ورځو لپاره اړتیا وي.
FedexDHLUPSTNT
وروسته - د ګارټینټ سایټونه
اړونده پېژندڅېره
اړوند توليدات
1.5KE220-E3/73
1.5KE220-E3/73
جوړونکي: Electro-Films (EFI) / Vishay
تفصیل: TVS DIODE 175V 344V 1.5KE
په ګدام کښي: 3129 pcs
کښته کول: 1.5KE220-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE220-B
1.5KE220-B
جوړونکي: Hamlin / Littelfuse
تفصیل: TVS DIODE 185V 344.4V DO201
په ګدام کښي: 205189 pcs
کښته کول: 1.5KE220-B.pdf
RFQ
1.5KE220
1.5KE220
کښته کول: 1.5KE220.pdf
1.5KE220-E3/54
1.5KE220-E3/54
جوړونکي: Vishay Semiconductor Diodes Division
تفصیل: TVS DIODE 175VWM 344VC 1.5KE
کښته کول: 1.5KE220-E3/54.pdf
1.5KE220A
1.5KE220A
جوړونکي: STMicroelectronics
تفصیل: TVS DIODE 188V 388V DO201