1.5KE24A-B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE24A-B Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: 1.5KE24A-B
جوړونکی / برنامه: Diodes Incorporated
د تولید ځانګړتیاوې TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO201
د معلوماتو پاڼې: 1.5KE24A-B.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
1000 pcs
  • پیغام
د 1.5KE24A-B مشخصات
برخه 1.5KE24A-B جوړونکی Diodes Incorporated
تفصیل TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO201 د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 229160 pcs د ډاټا پاڼه 1.5KE24A-B.pdf
ولټاژ - د رایو بیاکتنه (ډول) 1 ولټاژ - کلینګ (Max) @ Ipp 22.8V
ولټاژ - ماتول (Min 20.5V ولټاژ - ماتونه DO-201
ډول Zener لړۍ -
د RoHS حالت Bulk د رسیدلو اوسنی - لږ تعدد General Purpose
د بریښنا کرښه ساتل 1500W (1.5kW) بریښنا - چټک پلس 45A
ګوښه کول DO-201AA, DO-27, Axial نور نومونه 1.5KE24A-BDI
عملیاتي درجه -55°C ~ 175°C (TJ) د غرونو ډول Through Hole
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د جوړونکي برخه 1.5KE24A-B
تفصیل TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO201 اوسنی - پیچ پلس (10 / 1000μs) 33.2V
د قابلیت @ فریکونسی - داوطلب چینلونه No
لیږد
★ مفت شپنگ VIA DHL / FEDEX / UPS د ORDER اندازه د 1،000 ډالرو په ارزښت.
★ د سپارلو وخت به د DHL / UPS / FEDEX / TNT لخوا په ټوله نړۍ کې د 2-4 ورځو لپاره اړتیا وي.
FedexDHLUPSTNT
وروسته - د ګارټینټ سایټونه
اړونده پېژندڅېره
اړوند توليدات
1.5KE24-E3/73
1.5KE24-E3/73
جوړونکي: Electro-Films (EFI) / Vishay
تفصیل: TVS DIODE 19.4V 34.7V 1.5KE
په ګدام کښي: 3339 pcs
کښته کول: 1.5KE24-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE24A-E3/51
1.5KE24A-E3/51
تفصیل: TVS DIODE 20.5V 33.2V 1.5KE
کښته کول: 1.5KE24A-E3/51.pdf
RFQ
1.5KE24A-B
1.5KE24A-B
جوړونکي: Littelfuse Inc.
تفصیل: TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC AXIAL
کښته کول: 1.5KE24A-B.pdf
1.5KE24A
1.5KE24A
جوړونکي: Hamlin / Littelfuse
تفصیل: TVS DIODE 20.5V 33.2V DO201