BZX84B11-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84B11-7-F Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: BZX84B11-7-F
جوړونکی / برنامه: Diodes Incorporated
د تولید ځانګړتیاوې DIODE ZENER 11V 300MW SOT23
د معلوماتو پاڼې: BZX84B11-7-F.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
3000 pcs
6000 pcs
  • پیغام
د BZX84B11-7-F مشخصات
برخه BZX84B11-7-F جوړونکی Diodes Incorporated
تفصیل DIODE ZENER 11V 300MW SOT23 د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 2677695 pcs د ډاټا پاڼه BZX84B11-7-F.pdf
ولټاژ - تنفس 20 Ohm ولټاژ - ماتونه SOT-23
لړۍ - د RoHS حالت Tape & Reel (TR)
بریښنا - مکس 300mW ګوښه کول TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
نور نومونه BZX84B11-FDITR
BZX84B117F
عملیاتي درجه -65°C ~ 150°C
د غرونو ډول Surface Mount د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited)
د جوړونکي برخه BZX84B11-7-F تاوان (مکس) (زټټ) 11V
پراخ تفصیل Zener Diode 300mW ±2% Surface Mount SOT-23 ESR (د مساوي لړۍ مقاومت) ±2%
ډایډډ تڼۍ 100nA @ 8V تفصیل DIODE ZENER 11V 300MW SOT23
اوسنی - ریورس لیک لیک @ vr 900mV @ 10mA