DDZ10CQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ10CQ-7 Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: DDZ10CQ-7
جوړونکی / برنامه: Diodes Incorporated
د تولید ځانګړتیاوې DIODE ZENER SOD123
د معلوماتو پاڼې: DDZ10CQ-7.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
3000 pcs
  • پیغام
د DDZ10CQ-7 مشخصات
برخه DDZ10CQ-7 جوړونکی Diodes Incorporated
تفصیل DIODE ZENER SOD123 د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 1613759 pcs د ډاټا پاڼه DDZ10CQ-7.pdf
ولټاژ - تنفس 8 Ohm ولټاژ - ماتونه SOD-123
لړۍ Automotive, AEC-Q101 د RoHS حالت Tape & Reel (TR)
بریښنا - مکس 310mW ګوښه کول SOD-123
عملیاتي درجه -65°C ~ 150°C د غرونو ډول Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د جوړونکي برخه DDZ10CQ-7
تاوان (مکس) (زټټ) 9.95V پراخ تفصیل Zener Diode 310mW ±3% Surface Mount SOD-123
ESR (د مساوي لړۍ مقاومت) ±3% ډایډډ تڼۍ 100nA @ 8V
تفصیل DIODE ZENER SOD123 اوسنی - ریورس لیک لیک @ vr 900mV @ 10mA