FJ2500036Z
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FJ2500036Z Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: FJ2500036Z
جوړونکی / برنامه: Diodes Incorporated
د تولید ځانګړتیاوې OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS SMD
د معلوماتو پاڼې: FJ2500036Z.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • پیغام
د FJ2500036Z مشخصات
برخه FJ2500036Z جوړونکی Diodes Incorporated
تفصیل OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS SMD د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 44892 pcs د ډاټا پاڼه FJ2500036Z.pdf
ډول XO (Standard) اندازه / اندازه 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
د شیل انداز 1.8V لړۍ SaRonix-eCera™ FJ
د RoHS حالت Digi-Reel® درجه بندي -
ګوښه کول 4-SMD, No Lead محصول Enable/Disable
نور نومونه FJ2500036ZDKR عملیاتي درجه -20°C ~ 70°C
د غرونو ډول Surface Mount د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited)
د جوړونکي برخه FJ2500036Z لوړې کچې 0.039" (1.00mm)
د فریکونسي تاوان ±25ppm فریکونسی - محصولات 1 10µA
فریکونسی 25MHz پراخ تفصیل 25MHz LVCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 1.8V 6mA Enable/Disable
تفصیل OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS SMD اوسنی - عرضه (Max) LVCMOS
اوسنی - عرضه (معلول) (مکس) 6mA