SBR6100CTL-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR6100CTL-13 Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: SBR6100CTL-13
جوړونکی / برنامه: Diodes Incorporated
د تولید ځانګړتیاوې DIODE ARRAY SBR 100V 3A TO252
د معلوماتو پاڼې: SBR6100CTL-13.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
2500 pcs
  • پیغام
د SBR6100CTL-13 مشخصات
برخه SBR6100CTL-13 جوړونکی Diodes Incorporated
تفصیل DIODE ARRAY SBR 100V 3A TO252 د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ د مشرتابه / RoHS موافقه لري
مقدار شتون لري 240810 pcs د ډاټا پاڼه SBR6100CTL-13.pdf
ولټاژ - فارورډ (Vf) (Max) @ که 740mV @ 3A ولټاژ - DC ریورډ (vr) (مکس) 100V
د سپریر وسیله کڅوړی TO-252-2 چټک Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
لړۍ SBR® بسته بندي Tape & Reel (TR)
بسته / قضیه TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 د فعال حرارت درجه - جیمز -65°C ~ 150°C
د غرونو ډول Surface Mount د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited)
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Contains lead / RoHS Compliant د ډایډډ ډول Super Barrier
ډایډډ تڼۍ 1 Pair Common Cathode تفصیل تفصیل Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 6A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
اوسنی - ریورس لیک لیک @ vr 200µA @ 100V اوسنی - اوسط تعدیل شوی (Io) (د ډیوډ فیډ) 6A
لیږد
★ مفت شپنگ VIA DHL / FEDEX / UPS د ORDER اندازه د 1،000 ډالرو په ارزښت.
★ د سپارلو وخت به د DHL / UPS / FEDEX / TNT لخوا په ټوله نړۍ کې د 2-4 ورځو لپاره اړتیا وي.
FedexDHLUPSTNT
وروسته - د ګارټینټ سایټونه
اړونده پېژندڅېره
اړوند توليدات
SBR6100CTL-13
SBR6100CTL-13
جوړونکي: Diodes Incorporated