SMBJ120CA-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ120CA-13-F Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: SMBJ120CA-13-F
جوړونکی / برنامه: Diodes Incorporated
د تولید ځانګړتیاوې TVS DIODE 120VWM 193VC SMB
د معلوماتو پاڼې: SMBJ120CA-13-F.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
3000 pcs
6000 pcs
  • پیغام
د SMBJ120CA-13-F مشخصات
برخه SMBJ120CA-13-F جوړونکی Diodes Incorporated
تفصیل TVS DIODE 120VWM 193VC SMB د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 898430 pcs د ډاټا پاڼه SMBJ120CA-13-F.pdf
ولټاژ - کلینګ (Max) @ Ipp 133V ولټاژ - برنامې 1
ولټاژ - ماتول (Min 120V ولټاژ - ماتونه SMB
ډول Zener لړۍ SMBJ
د RoHS حالت Tape & Reel (TR) د رسیدلو اوسنی - لږ تعدد General Purpose
د بریښنا کرښه ساتل 600W بریښنا - چټک پلس 3.1A
ګوښه کول DO-214AA, SMB نور نومونه SMBJ120CA-FDITR
SMBJ120CA13F
عملیاتي درجه -55°C ~ 150°C (TJ) د غرونو ډول Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د جوړونکي برخه SMBJ120CA-13-F
تفصیل TVS DIODE 120VWM 193VC SMB اوسنی - پیچ پلس (10 / 1000μs) 193V
د قابلیت @ فریکونسی - داوطلب چینلونه No
لیږد
★ مفت شپنگ VIA DHL / FEDEX / UPS د ORDER اندازه د 1،000 ډالرو په ارزښت.
★ د سپارلو وخت به د DHL / UPS / FEDEX / TNT لخوا په ټوله نړۍ کې د 2-4 ورځو لپاره اړتیا وي.
FedexDHLUPSTNT
وروسته - د ګارټینټ سایټونه
اړونده پېژندڅېره
اړوند توليدات
SMBJ120CA
SMBJ120CA
جوړونکي: Bourns, Inc.
تفصیل: TVS DIODE 120V 193V SMB
کښته کول: SMBJ120CA.pdf
RFQ
SMBJ120CA-E3/5B
SMBJ120CA-E3/5B
جوړونکي: Electro-Films (EFI) / Vishay
تفصیل: TVS DIODE 120V 193V DO214AA
کښته کول: SMBJ120CA-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ120CA M4G
SMBJ120CA M4G
جوړونکي: TSC (Taiwan Semiconductor)
کښته کول: SMBJ120CA M4G.pdf
SMBJ120CA-13
SMBJ120CA-13
جوړونکي: Diodes Incorporated
تفصیل: TVS DIODE 120V 193V SMB