SMBJ64A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ64A-13-F Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: SMBJ64A-13-F
جوړونکی / برنامه: Diodes Incorporated
د تولید ځانګړتیاوې TVS DIODE 64VWM 103VC SMB
د معلوماتو پاڼې: SMBJ64A-13-F.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
3000 pcs
  • پیغام
د SMBJ64A-13-F مشخصات
برخه SMBJ64A-13-F جوړونکی Diodes Incorporated
تفصیل TVS DIODE 64VWM 103VC SMB د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 335350 pcs د ډاټا پاڼه SMBJ64A-13-F.pdf
ولټاژ - د رایو بیاکتنه (ډول) 1 ولټاژ - کلینګ (Max) @ Ipp 71.1V
ولټاژ - ماتول (Min 64V ولټاژ - ماتونه SMB
ډول Zener لړۍ SMBJ
د RoHS حالت Tape & Reel (TR) د رسیدلو اوسنی - لږ تعدد General Purpose
د بریښنا کرښه ساتل 600W بریښنا - چټک پلس 5.8A
ګوښه کول DO-214AA, SMB نور نومونه SMBJ64A-FDITR
عملیاتي درجه -55°C ~ 150°C (TJ) د غرونو ډول Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د جوړونکي برخه SMBJ64A-13-F
تفصیل TVS DIODE 64VWM 103VC SMB اوسنی - پیچ پلس (10 / 1000μs) 103V