SMCJ58CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ58CA-13 Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: SMCJ58CA-13
جوړونکی / برنامه: Diodes Incorporated
د تولید ځانګړتیاوې TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC
د معلوماتو پاڼې: SMCJ58CA-13.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
3000 pcs
  • پیغام
د SMCJ58CA-13 مشخصات
برخه SMCJ58CA-13 جوړونکی Diodes Incorporated
تفصیل TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ د مشرتابه / RoHS غیر موافقه لري
مقدار شتون لري 205067 pcs د ډاټا پاڼه SMCJ58CA-13.pdf
ولټاژ - کلینګ (Max) @ Ipp 64.4V ولټاژ - برنامې 1
ولټاژ - ماتول (Min 58V ولټاژ - ماتونه SMC
ډول Zener لړۍ -
د RoHS حالت Tape & Reel (TR) د رسیدلو اوسنی - لږ تعدد General Purpose
د بریښنا کرښه ساتل 1500W (1.5kW) بریښنا - چټک پلس 16A
ګوښه کول DO-214AB, SMC نور نومونه SMCJ58CA13
عملیاتي درجه -55°C ~ 150°C (TJ) د غرونو ډول Surface Mount
د جوړونکي برخه SMCJ58CA-13 تفصیل TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC
اوسنی - پیچ پلس (10 / 1000μs) 93.6V د قابلیت @ فریکونسی -
داوطلب چینلونه No
لیږد
★ مفت شپنگ VIA DHL / FEDEX / UPS د ORDER اندازه د 1،000 ډالرو په ارزښت.
★ د سپارلو وخت به د DHL / UPS / FEDEX / TNT لخوا په ټوله نړۍ کې د 2-4 ورځو لپاره اړتیا وي.
FedexDHLUPSTNT
وروسته - د ګارټینټ سایټونه
اړونده پېژندڅېره
اړوند توليدات
SMCJ58CA V7G
SMCJ58CA V7G
جوړونکي: TSC (Taiwan Semiconductor)
تفصیل: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
په ګدام کښي: 419290 pcs
کښته کول: SMCJ58CA V7G.pdf
RFQ
SMCJ58CA-E3/9AT
SMCJ58CA-E3/9AT
جوړونکي: Electro-Films (EFI) / Vishay
کښته کول: SMCJ58CA-E3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ58CA
SMCJ58CA
جوړونکي: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
تفصیل: TVS DIODE 58V 93.6V SMC
کښته کول: SMCJ58CA.pdf
SMCJ58CA-E3/57T
SMCJ58CA-E3/57T
کښته کول: SMCJ58CA-E3/57T.pdf
SMCJ58CA R7G
SMCJ58CA R7G
کښته کول: SMCJ58CA R7G.pdf
SMCJ58CA V6G
SMCJ58CA V6G
کښته کول: SMCJ58CA V6G.pdf
SMCJ58CA-HR
SMCJ58CA-HR
جوړونکي: Hamlin / Littelfuse
کښته کول: SMCJ58CA-HR.pdf
SMCJ58CA M6G
SMCJ58CA M6G
کښته کول: SMCJ58CA M6G.pdf
SMCJ58CA-13-F
SMCJ58CA-13-F
جوړونکي: Diodes Incorporated
تفصیل: TVS DIODE 58V 93.6V SMC
کښته کول: SMCJ58CA-13-F.pdf
SMCJ58CA-13
SMCJ58CA-13
کښته کول: SMCJ58CA-13.pdf
SMCJ58CA-E3/51T
SMCJ58CA-E3/51T
کښته کول: SMCJ58CA-E3/51T.pdf
جوړونکي: Hamlin / Littelfuse
کښته کول: SMCJ58CA.pdf
د صنعت خبرونه
روهام 10 د موټرسايکل سی سي ماشینونه شاملوي
"د SCT3xxxxxHR لړۍ تعارف Rohah ته اجازه ورکوي چې د AEC-Q101 وړ سي سي ...
د SOS MOSFETs کې اضافه کول
په سیمیډرډرټر کې د EVS، شمسی او UPS غوښتنلیکونو موخه د سی س...
APEC: TI په راتلونکې کې د 15mW موقف سره د AC-Dc چپ جوړولو لپاره فکر کوي