SMCJ78CA-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ78CA-13-F Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: SMCJ78CA-13-F
جوړونکی / برنامه: Diodes Incorporated
د تولید ځانګړتیاوې TVS DIODE 78VWM 126VC SMC
د معلوماتو پاڼې: SMCJ78CA-13-F.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
3000 pcs
6000 pcs
  • پیغام
د SMCJ78CA-13-F مشخصات
برخه SMCJ78CA-13-F جوړونکی Diodes Incorporated
تفصیل TVS DIODE 78VWM 126VC SMC د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 336781 pcs د ډاټا پاڼه SMCJ78CA-13-F.pdf
ولټاژ - کلینګ (Max) @ Ipp 86.7V ولټاژ - برنامې 1
ولټاژ - ماتول (Min 78V ولټاژ - ماتونه SMC
ډول Zener لړۍ -
د RoHS حالت Tape & Reel (TR) د رسیدلو اوسنی - لږ تعدد General Purpose
د بریښنا کرښه ساتل 1500W (1.5kW) بریښنا - چټک پلس 11.4A
ګوښه کول DO-214AB, SMC نور نومونه SMCJ78CA-FDITR
SMCJ78CA13F
عملیاتي درجه -55°C ~ 150°C (TJ) د غرونو ډول Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د جوړونکي برخه SMCJ78CA-13-F
تفصیل TVS DIODE 78VWM 126VC SMC اوسنی - پیچ پلس (10 / 1000μs) 126V
د قابلیت @ فریکونسی - داوطلب چینلونه No
لیږد
★ مفت شپنگ VIA DHL / FEDEX / UPS د ORDER اندازه د 1،000 ډالرو په ارزښت.
★ د سپارلو وخت به د DHL / UPS / FEDEX / TNT لخوا په ټوله نړۍ کې د 2-4 ورځو لپاره اړتیا وي.
FedexDHLUPSTNT
وروسته - د ګارټینټ سایټونه
اړونده پېژندڅېره
اړوند توليدات
SMCJ78CA
SMCJ78CA
جوړونکي: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
تفصیل: TVS DIODE 78V 126V SMC