2.5SW220M
RubyconRubycon
2.5SW220M Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: 2.5SW220M
جوړونکی / برنامه: Rubycon
د تولید ځانګړتیاوې CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
د معلوماتو پاڼې: 2.5SW220M.pdf
  • پیغام
د 2.5SW220M مشخصات
برخه 2.5SW220M جوړونکی Rubycon
تفصیل CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 4029 pcs د ډاټا پاڼه 2.5SW220M.pdf
ولټاژ - شرح شوی 2.5V ډول Polymer
تاوان ±20% د سطحې د غرونو ځمکه 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
اندازه / اندازه 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) لړۍ PC-CON, SW
اوسنی @ لوړ فریکونسی 3.5A @ 100kHz درجه بندي -
بسته بندي Tape & Reel (TR) بسته / قضیه 2917 (7343 Metric)
نور نومونه 1189-1552-2
25SW220M
عملیاتي درجه -55°C ~ 105°C
د غرونو ډول Surface Mount د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 3 (168 Hours)
د ژوند موده 2000 Hrs @ 105°C د لیدو فاصله -
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant لوړې کچې 0.114" (2.90mm)
ESR (د مساوي لړۍ مقاومت) 9 mOhm تفصیل تفصیل 220µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
وړتیا 220µF کاریالونه General Purpose