63MU102M2012
RubyconRubycon
Rubycon
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: 63MU102M2012
جوړونکی / برنامه: Rubycon
د تولید ځانګړتیاوې CAP FILM 1000PF 20% 63VDC 0805
د معلوماتو پاڼې: 63MU102M2012.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
3000 pcs
  • پیغام
د 63MU102M2012 مشخصات
برخه 63MU102M2012 جوړونکی Rubycon
تفصیل CAP FILM 1000PF 20% 63VDC 0805 د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 89829 pcs د ډاټا پاڼه 63MU102M2012.pdf
د ولټاژنې درجې - ډی سي 63V د ولټاژنې درجه - AC -
تاوان ±20% ختمول Solder Pads
اندازه / اندازه 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) لړۍ PMLCAP®, MU
درجه بندي - بسته بندي Tape & Reel (TR)
بسته / قضیه 0805 (2012 Metric) نور نومونه 63MU0.00102012X
63MU0.00102012X-ND
عملیاتي درجه -55°C ~ 125°C د غرونو ډول Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د لیدو فاصله -
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant لوړې کچې 0.039" (1.00mm)
برخی - ډیری برقی توکي Acrylic, Metallized
تفصیل تفصیل 1000pF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) وړتیا 1000pF