6SW180MX
RubyconRubycon
Rubycon
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: 6SW180MX
جوړونکی / برنامه: Rubycon
د تولید ځانګړتیاوې CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
د معلوماتو پاڼې: 6SW180MX.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
2000 pcs
  • پیغام
د 6SW180MX مشخصات
برخه 6SW180MX جوړونکی Rubycon
تفصیل CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 80092 pcs د ډاټا پاڼه 6SW180MX.pdf
ولټاژ - شرح شوی 6.3V ډول Polymer
تاوان ±20% د سطحې د غرونو ځمکه -
اندازه / اندازه 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) لړۍ PC-CON, SW
درجه بندي - بسته بندي Tape & Reel (TR)
بسته / قضیه 2917 (7343 Metric) عملیاتي درجه -55°C ~ 105°C
د غرونو ډول Surface Mount د ژوند موده 2000 Hrs @ 105°C
د لیدو فاصله - د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant
لوړې کچې 0.114" (2.90mm) ESR (د مساوي لړۍ مقاومت) 9 mOhm
تفصیل تفصیل 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C وړتیا 180µF