L78L33CD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78L33CD Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: L78L33CD
جوړونکی / برنامه: STMicroelectronics
د تولید ځانګړتیاوې IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
د معلوماتو پاڼې: L78L33CD.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
4000 pcs
  • پیغام
د L78L33CD مشخصات
برخه L78L33CD جوړونکی STMicroelectronics
تفصیل IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 415345 pcs د ډاټا پاڼه L78L33CD.pdf
د ولټاژ ویش (Max) - د ولټاژ - محصول (ماین / ثابت شوی) 3.3V
د ولټاژ - محصول (Max) - ولټاژ - انټر (Max) 30V
د سپریر وسیله کڅوړی 8-SO لړۍ -
د ساتنې ځانګړتیاوې Over Current, Over Temperature, Short Circuit بسته بندي Tube
بسته / قضیه 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 49dB (120Hz)
د محصول ډول Fixed د لیږد تنظیم Positive
عملیاتي درجه 0°C ~ 125°C د تنظیم کونکو شمیر 1
د غرونو ډول Surface Mount د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited)
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant تفصیل تفصیل Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SO
اوسنی - عرضه (Max) 6mA اوسني - اټکل (اق) 5.5mA
اوسني - محصولات 100mA د کنټرول ځانګړتیاوې -
د بیس برخه L78L33
لیږد
★ مفت شپنگ VIA DHL / FEDEX / UPS د ORDER اندازه د 1،000 ډالرو په ارزښت.
★ د سپارلو وخت به د DHL / UPS / FEDEX / TNT لخوا په ټوله نړۍ کې د 2-4 ورځو لپاره اړتیا وي.
FedexDHLUPSTNT
وروسته - د ګارټینټ سایټونه
اړونده پېژندڅېره
اړوند توليدات
L78LR05D-LR-E
L78LR05D-LR-E
جوړونکي: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
تفصیل: IC REG LINEAR 5V 150MA S363
په ګدام کښي: 4224 pcs
کښته کول:
RFQ
L78L33CD-TR
L78L33CD-TR
جوړونکي: STMicroelectronics