LD39080PT18-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: LD39080PT18-R
د تولید ځانګړتیاوې IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK
د معلوماتو پاڼې: LD39080PT18-R.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • پیغام
د LD39080PT18-R مشخصات
برخه LD39080PT18-R جوړونکی STMicroelectronics
تفصیل IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 63547 pcs د ډاټا پاڼه LD39080PT18-R.pdf
د ولټاژ ویش (Max) 0.3V @ 800mA د ولټاژ - محصول (ماین / ثابت شوی) 1.8V
د ولټاژ - محصول (Max) - ولټاژ - انټر (Max) 6V
د سپریر وسیله کڅوړی PPAK لړۍ -
د ساتنې ځانګړتیاوې Over Current, Over Temperature, Short Circuit بسته بندي Original-Reel®
بسته / قضیه TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR -
د محصول ډول Fixed د لیږد تنظیم Positive
نور نومونه 497-6016-6 عملیاتي درجه -40°C ~ 125°C
د تنظیم کونکو شمیر 1 د غرونو ډول Surface Mount
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant
تفصیل تفصیل Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA PPAK اوسني - اټکل (اق) 2.5mA
اوسني - محصولات 800mA د کنټرول ځانګړتیاوې Enable