RC1KB150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: RC1KB150K
د تولید ځانګړتیاوې RES 150K OHM 1W 10% AXIAL
د معلوماتو پاڼې: 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
  • پیغام
د RC1KB150K مشخصات
برخه RC1KB150K جوړونکی Stackpole Electronics, Inc.
تفصیل RES 150K OHM 1W 10% AXIAL د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 5703 pcs د ډاټا پاڼه 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
تاوان ±10% دحرارت درجه ناکافي -
د سپریر وسیله کڅوړی Axial اندازه / اندازه 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
لړۍ RC مقاومت 150 kOhms
ځواک (واټونه) 1W بسته بندي Bulk
بسته / قضیه Axial نور نومونه RC 1 150K 10% A