RNCF2010DKE412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: RNCF2010DKE412R
د تولید ځانګړتیاوې RES 412 OHM 0.5% 1/3W 2010
د معلوماتو پاڼې: 1.RNCF2010DKE412R.pdf2.RNCF2010DKE412R.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
1000 pcs
  • پیغام
د RNCF2010DKE412R مشخصات
برخه RNCF2010DKE412R جوړونکی Stackpole Electronics, Inc.
تفصیل RES 412 OHM 0.5% 1/3W 2010 د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 988620 pcs د ډاټا پاڼه 1.RNCF2010DKE412R.pdf2.RNCF2010DKE412R.pdf
تاوان ±0.5% دحرارت درجه ناکافي ±25ppm/°C
د سپریر وسیله کڅوړی 2010 اندازه / اندازه 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
لړۍ RNCF مقاومت 412 Ohms
ځواک (واټونه) 0.333W, 1/3W بسته بندي Tape & Reel (TR)
بسته / قضیه 2010 (5025 Metric) عملیاتي درجه -55°C ~ 155°C
د ځایونو شمیر 2 د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited)
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant لوړې کچې 0.026" (0.65mm)
برخی Automotive AEC-Q200 د ناکامي کچه -
تفصیل تفصیل 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film جوړښت Thin Film