STTH2002CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002CFP Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: STTH2002CFP
جوړونکی / برنامه: STMicroelectronics
د تولید ځانګړتیاوې DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220FP
د معلوماتو پاڼې: STTH2002CFP.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • پیغام
د STTH2002CFP مشخصات
برخه STTH2002CFP جوړونکی STMicroelectronics
تفصیل DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220FP د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 62196 pcs د ډاټا پاڼه STTH2002CFP.pdf
ولټاژ - فارورډ (Vf) (Max) @ که 1.1V @ 10A ولټاژ - DC ریورډ (vr) (مکس) 200V
د سپریر وسیله کڅوړی TO-220FP چټک Fast Recovery = 200mA (Io)
لړۍ - د بیرته راګرځولو بیرته وخت (trr) 27ns
بسته بندي Tube بسته / قضیه TO-220-3 Full Pack
نور نومونه 497-3545-5 د فعال حرارت درجه - جیمز 175°C (Max)
د غرونو ډول Through Hole د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited)
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant د ډایډډ ډول Standard
ډایډډ تڼۍ 1 Pair Common Cathode تفصیل تفصیل Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
اوسنی - ریورس لیک لیک @ vr 10µA @ 200V اوسنی - اوسط تعدیل شوی (Io) (د ډیوډ فیډ) 10A