STTH2002D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002D Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: STTH2002D
جوړونکی / برنامه: STMicroelectronics
د تولید ځانګړتیاوې DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC
د معلوماتو پاڼې: STTH2002D.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • پیغام
د STTH2002D مشخصات
برخه STTH2002D جوړونکی STMicroelectronics
تفصیل DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 41687 pcs د ډاټا پاڼه STTH2002D.pdf
ولټاژ - فارورډ (Vf) (Max) @ که 1.1V @ 20A ولټاژ - DC ریورډ (vr) (مکس) 200V
د سپریر وسیله کڅوړی TO-220AC چټک Fast Recovery = 200mA (Io)
لړۍ - د بیرته راګرځولو بیرته وخت (trr) 40ns
بسته بندي Tube بسته / قضیه TO-220-2
نور نومونه 497-5276-5 د فعال حرارت درجه - جیمز 175°C (Max)
د غرونو ډول Through Hole د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited)
د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ Lead free / RoHS Compliant د ډایډډ ډول Standard
تفصیل تفصیل Diode Standard 200V 20A Through Hole TO-220AC اوسنی - ریورس لیک لیک @ vr 10µA @ 200V
اوسنی - اوسط تعدیل شوی (Io) 20A Capacitance @ vr، F -