DNR30US05
XP PowerXP Power
DNR30US05 Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: DNR30US05
جوړونکی / برنامه: XP Power
د تولید ځانګړتیاوې AC/DC CONVERTER 5V 30W
د معلوماتو پاڼې: DNR30US05.pdf
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • پیغام
د DNR30US05 مشخصات
برخه DNR30US05 جوړونکی XP Power
تفصیل AC/DC CONVERTER 5V 30W د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 2590 pcs د ډاټا پاڼه DNR30US05.pdf
د ولټاژ - محصول محصول 4 - د ولټاژ - محصول محصول 3 -
د ولټاژ - محصول محصول 2 - د ولټاژ آؤٹ محصول 1 5V
ولټاژ - تنفس 3kV ولټاژ - انټرنېټ 90 ~ 264 VAC
ډول Enclosed اندازه / اندازه 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
لړۍ DNR ځواک (واټونه) 30W
نور نومونه 1470-1097 عملیاتي درجه -20°C ~ 70°C (With Derating)
د محصول شمېره 1 د غرونو ډول DIN Rail
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) Not Applicable لږ تر لږه اړتیا No
وړتیا 79% تفصیل تفصیل Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 6A 90 ~ 264 VAC Input
اوسني - محصول (Max) 6A تاییدونه CE
کاریالونه Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
لیږد
★ مفت شپنگ VIA DHL / FEDEX / UPS د ORDER اندازه د 1،000 ډالرو په ارزښت.
★ د سپارلو وخت به د DHL / UPS / FEDEX / TNT لخوا په ټوله نړۍ کې د 2-4 ورځو لپاره اړتیا وي.
FedexDHLUPSTNT
وروسته - د ګارټینټ سایټونه
اړونده پېژندڅېره
اړوند توليدات
DNR30US12
DNR30US12
جوړونکي: XP Power
تفصیل: AC/DC CONVERTER 12V 30W
په ګدام کښي: 2226 pcs
کښته کول: DNR30US12.pdf
RFQ
DNR24A
DNR24A
جوړونکي: Crouzet
تفصیل: CONTROL LIQ LEVEL 24VAC DIN RAIL