DNR30US24
XP PowerXP Power
DNR30US24 Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: DNR30US24
جوړونکی / برنامه: XP Power
د تولید ځانګړتیاوې AC/DC CONVERTER 24V 30W
د معلوماتو پاڼې: DNR30US24.pdf
  • پیغام
د DNR30US24 مشخصات
برخه DNR30US24 جوړونکی XP Power
تفصیل AC/DC CONVERTER 24V 30W د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 2777 pcs د ډاټا پاڼه DNR30US24.pdf
د ولټاژ - محصول محصول 4 - د ولټاژ - محصول محصول 3 -
د ولټاژ - محصول محصول 2 - د ولټاژ آؤٹ محصول 1 24V
ولټاژ - تنفس 3kV ولټاژ - انټرنېټ 90 ~ 264 VAC
ډول Enclosed اندازه / اندازه 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
لړۍ DNR ځواک (واټونه) 30W
نور نومونه 1470-1099 عملیاتي درجه -20°C ~ 70°C (With Derating)
د محصول شمېره 1 د غرونو ډول DIN Rail
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) Not Applicable لږ تر لږه اړتیا No
وړتیا 86% تفصیل تفصیل Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
اوسني - محصول (Max) 1.25A تاییدونه CE