DNR30US12
XP PowerXP Power
DNR30US12 Image
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: DNR30US12
جوړونکی / برنامه: XP Power
د تولید ځانګړتیاوې AC/DC CONVERTER 12V 30W
د معلوماتو پاڼې: DNR30US12.pdf
  • پیغام
د DNR30US12 مشخصات
برخه DNR30US12 جوړونکی XP Power
تفصیل AC/DC CONVERTER 12V 30W د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ وړیا / RoHS مشري لیږد
مقدار شتون لري 2226 pcs د ډاټا پاڼه DNR30US12.pdf
د ولټاژ - محصول محصول 4 - د ولټاژ - محصول محصول 3 -
د ولټاژ - محصول محصول 2 - د ولټاژ آؤٹ محصول 1 12V
ولټاژ - تنفس 3kV ولټاژ - انټرنېټ 90 ~ 264 VAC
ډول Enclosed اندازه / اندازه 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
لړۍ DNR ځواک (واټونه) 30W
نور نومونه 1470-1098 عملیاتي درجه -20°C ~ 70°C (With Derating)
د محصول شمېره 1 د غرونو ډول DIN Rail
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) Not Applicable لږ تر لږه اړتیا No
وړتیا 84% تفصیل تفصیل Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input
اوسني - محصول (Max) 2.5A تاییدونه CE