SCFS10000
د محصول کتنه
برخه: SCFS10000
جوړونکی / برنامه: Semtech
د تولید ځانګړتیاوې DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL
د معلوماتو پاڼې: SCFS10000.pdf
د سړکونو حالت د مشرتابه / RoHS غیر موافقه لري
د اسٹاک حالت 332 pcs stock
له هانګ کانګ
د لیږد لاره DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
25 pcs
  • پیغام
د SCFS10000 مشخصات
برخه SCFS10000 جوړونکی Semtech Corporation
تفصیل DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ د مشرتابه / RoHS غیر موافقه لري
مقدار شتون لري 332 pcs د ډاټا پاڼه SCFS10000.pdf
ولټاژ - چپ ریورس (مکس) Standard ولټاژ - فارورډ (Vf) (Max) @ که 1.5A
ولټاژ - ماتونه - لړۍ -
د RoHS حالت Bulk د بیرته راګرځولو بیرته وخت (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
مقاومت @ که، F - ګوښه کول Axial
د فعال حرارت درجه - جیمز 150ns د غرونو ډول Through Hole
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د جوړونکي برخه SCFS10000
پراخ تفصیل Diode Standard 10000V (10kV) 1.5A Through Hole ډایډډ تڼۍ 5µA @ 10000V
تفصیل DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL اوسنی - ریورس لیک لیک @ vr 19.8V @ 3A
اوسنی - اوسط تعدیل شوی (Io) (د ډیوډ فیډ) 10000V (10kV) Capacitance @ vr، F -55°C ~ 150°C