SCFS5000
د محصول کتنه
برخه: SCFS5000
جوړونکی / برنامه: Semtech
د تولید ځانګړتیاوې DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL
د معلوماتو پاڼې:
د سړکونو حالت د مشرتابه / RoHS غیر موافقه لري
د اسٹاک حالت 616 pcs stock
له هانګ کانګ
د لیږد لاره DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
25 pcs
  • پیغام
د SCFS5000 مشخصات
برخه SCFS5000 جوړونکی Semtech Corporation
تفصیل DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ د مشرتابه / RoHS غیر موافقه لري
مقدار شتون لري 616 pcs د ډاټا پاڼه
ولټاژ - چپ ریورس (مکس) Standard ولټاژ - فارورډ (Vf) (Max) @ که 500mA
ولټاژ - ماتونه - لړۍ -
د RoHS حالت Bulk د بیرته راګرځولو بیرته وخت (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
مقاومت @ که، F - ګوښه کول Axial
د فعال حرارت درجه - جیمز 150ns د غرونو ډول Through Hole
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د جوړونکي برخه SCFS5000
پراخ تفصیل Diode Standard 5000V (5kV) 500mA Through Hole ډایډډ تڼۍ 1µA @ 5000V
تفصیل DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL اوسنی - ریورس لیک لیک @ vr 5.75V @ 500mA
اوسنی - اوسط تعدیل شوی (Io) (د ډیوډ فیډ) 5000V (5kV) Capacitance @ vr، F -55°C ~ 150°C