SCFS2000
SemtechSemtech
د محصول کتنه
برخه: SCFS2000
جوړونکی / برنامه: Semtech
د تولید ځانګړتیاوې DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL
د معلوماتو پاڼې: SCFS2000.pdf
د سړکونو حالت د مشرتابه / RoHS غیر موافقه لري
د اسٹاک حالت 949 pcs stock
له هانګ کانګ
د لیږد لاره DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
10 pcs
  • پیغام
د SCFS2000 مشخصات
برخه SCFS2000 جوړونکی Semtech
تفصیل DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ د مشرتابه / RoHS غیر موافقه لري
مقدار شتون لري 949 pcs د ډاټا پاڼه SCFS2000.pdf
ولټاژ - فارورډ (Vf) (Max) @ که 5.4V @ 3A ولټاژ - DC ریورډ (vr) (مکس) 2000V
د سپریر وسیله کڅوړی - چټک Fast Recovery = 200mA (Io)
لړۍ - د بیرته راګرځولو بیرته وخت (trr) 150ns
بسته بندي Bulk بسته / قضیه Axial
د فعال حرارت درجه - جیمز -55°C ~ 150°C د غرونو ډول Through Hole
د ډایډډ ډول Standard تفصیل تفصیل Diode Standard 2000V 1.5A Through Hole
اوسنی - ریورس لیک لیک @ vr 5µA @ 2000V اوسنی - اوسط تعدیل شوی (Io) 1.5A