SCFS6000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
انځور ښايي استازیتوب وي. د محصول توضیحاتو لپاره ځانګړتیاوې وګورئ.
د محصول کتنه
برخه: SCFS6000
جوړونکی / برنامه: Semtech
د تولید ځانګړتیاوې DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL
د معلوماتو پاڼې: SCFS6000.pdf
د سړکونو حالت د مشرتابه / RoHS غیر موافقه لري
د اسٹاک حالت 499 pcs stock
له هانګ کانګ
د لیږد لاره DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
25 pcs
  • پیغام
د SCFS6000 مشخصات
برخه SCFS6000 جوړونکی Semtech Corporation
تفصیل DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ د مشرتابه / RoHS غیر موافقه لري
مقدار شتون لري 499 pcs د ډاټا پاڼه SCFS6000.pdf
ولټاژ - چپ ریورس (مکس) Standard ولټاژ - فارورډ (Vf) (Max) @ که 500mA
ولټاژ - ماتونه - لړۍ -
د RoHS حالت Bulk د بیرته راګرځولو بیرته وخت (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
مقاومت @ که، F - ګوښه کول Axial
د فعال حرارت درجه - جیمز 150ns د غرونو ډول Through Hole
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د جوړونکي برخه SCFS6000
پراخ تفصیل Diode Standard 6000V (6kV) 500mA Through Hole ډایډډ تڼۍ 1µA @ 5000V
تفصیل DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL اوسنی - ریورس لیک لیک @ vr 12.6V @ 3A
اوسنی - اوسط تعدیل شوی (Io) (د ډیوډ فیډ) 6000V (6kV) Capacitance @ vr، F -55°C ~ 150°C