SCFS8000
د محصول کتنه
برخه: SCFS8000
جوړونکی / برنامه: Semtech
د تولید ځانګړتیاوې DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL
د معلوماتو پاڼې: SCFS8000.pdf
د سړکونو حالت د مشرتابه / RoHS غیر موافقه لري
د اسٹاک حالت 446 pcs stock
له هانګ کانګ
د لیږد لاره DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
د حوالې قیمت (په متحده ایاالتو کې)
25 pcs
  • پیغام
د SCFS8000 مشخصات
برخه SCFS8000 جوړونکی Semtech Corporation
تفصیل DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL د وړیا حالت / RoHS حالت رهبري کړئ د مشرتابه / RoHS غیر موافقه لري
مقدار شتون لري 446 pcs د ډاټا پاڼه SCFS8000.pdf
ولټاژ - چپ ریورس (مکس) Standard ولټاژ - فارورډ (Vf) (Max) @ که 500mA
ولټاژ - ماتونه - لړۍ -
د RoHS حالت Bulk د بیرته راګرځولو بیرته وخت (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
مقاومت @ که، F - ګوښه کول Axial
د فعال حرارت درجه - جیمز 150ns د غرونو ډول Through Hole
د نمی حساسیت کچه ​​(MSL) 1 (Unlimited) د جوړونکي برخه SCFS8000
پراخ تفصیل Diode Standard 8000V (8kV) 500mA Through Hole ډایډډ تڼۍ 1µA @ 8000V
تفصیل DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL اوسنی - ریورس لیک لیک @ vr 16.2V @ 3A
اوسنی - اوسط تعدیل شوی (Io) (د ډیوډ فیډ) 8000V (8kV) Capacitance @ vr، F -55°C ~ 150°C